White Gold Tower

-> Wymagane DLC Imperial City

-> Dungeon 4 osobowy na poziomie Veteran/Normal

-> Dungeon Sets: Spell Power Cure, Essence of Thief, Brands of Imperium, Molag Kena


DLC zawarte w pakiecie ESO Plus lub dostępne do kupienia w grze w sklepie Crown Store

BOSS: ADJUDICATOR

    ·        Frontalny atak w formie wielu pocisków – DPS muszą unikać tego za wszelką cenę – zadaje bardzo duże obrażenia


    ·        Boss przywołuje zombie, tank powinien je ściągać, im dłużej trwa walka tym więcej ich wychodzi, używać ataków obszarowych.


    ·        Co 20% HP bossa, jedna z osób jest teleportowana do klatki, aby z niej uciec należy użyć umiejętności otwierania zamków (Force-lock jest bardzo przydatny), w klatce zadawane są umiarkowane obrażenia, dlatego polecany jest jakiś self-heal lub tarcza. Jeżeli tank lub healer znajdą się w klatce, jeden z DD powinien ich jak najszybciej uwolnić.

BOSS: ELITE GUARD


Walka z 3 minibossami naraz, może być problematyczna dla tanka, który powinien utrzymywać aggro na wszystkich trzech naraz. Każdy z bossów używa umiejętności charakterystycznych dla jednej z 3 klas.

STRATEGIA I MECHANIKI

·        Umiejętności Dragonknight’a

·        Standard of Might

·        Extended chains – przyciąga do siebie losowego gracza, szczególnie niebezpieczne przy nakładaniu się ataków obszarowych bossów

·        Engulfing flames- frontalny atak stożkowy, DPS ustawiają się za plecami bossa aby go unikac


Należy szczególnie uważać na przyciąganie łancuchem, dla DPS’a może być śmiertelnym combo.·        Umiejętności Maga i Templara

·        Teleport – na gracza z największym aggro

·        Standard of Might

·        Leczenie


Przerywać heal i bić jako pierwszego

·        Umiejętności Nightblade’a

·        Standard of Might

·        Ambush – na losowego gracza

·         Steel Tornado


Jeżeli gracz jest celem Ambush trzymać block !. Zaraz po nim z reguły odpalane jest Steel Tornado.

BOSS: PLANAR INHIBATOR

Jeden z trudniejszych bossów, sprawia duże problemy nowym graczom.

     ·        Boss nie ma standardowego aggro, atakuje gracza który jako ostatni przerywa działanie Inhibitor Pinion znajdującego się na środku pokoju. Gracze na zmianę muszą przerywać jego działanie od razu po aktywacji. Gracz który ma aggro powinien unikać stania tuż pod bossem.


     ·        Przy drugiej rotacji, boss otrzymuje aurę ognia która zadaje obrażenia pobliskim graczy jeżeli Pinion jest aktywny.


     ·        Przy piątej rotacji boss otrzymuję lodowo-ognistą aurę która dodatkowo spowalnia pobliskich graczy jeżeli Pinion jest aktywny.


     ·        Co ósmą rotację boss traci aury, upada na ziemię i daje 2 graczom debuffa (charakterystyczny wyblakły ekran). Gracze z debuffem muszą niszczyć pojawiające się portale z których wychodzą addy, w przeciwnym wypadku będzie ich wychodzić coraz więcej co niechybnie skończy się wipe’em.


     ·        Tank powinien na tą walką przestawić się na DPS ponieważ i tak nie może skutecznie utrzymać bossa.

BOSS: MOLAG KENA

·        Większość obrażeń są od piorunów, polecane jest zainwestowanie w odporność na obrażenia żywiołów, szczególnie dla tanka.


·        Boss może ściany piorunów przechodzące przez cały obszar walki, przez środek. Ściana cały czas się przesuwa, gracze muszą jej unikać za wszelką cenę – można przez nią zrobić dodge-roll.


·        Boss przywołuje Atronachy które namierzają jednego z graczy i jeżeli do niego dobiegną wybuchają zabijając tego gracza i wszystkich obok. Absolutny priorytet – muszą zginąć jak najszybciej.


·        Przy 30% i 60% życia, boss staje na środku odporny na wszelkie obrażenia i przywołuje 4 lightening aspects. Należy je ubić jak najszybciej uważając na szczególne mechaniki:


o   Fale piorunówrozchodzące się po ziemi – zakładają Dotę i offbalance.

o   Co jakiś czasboss unosi się do góry i odrzuca wszystkich graczy do tyłu – przy trzecim skoku zrzuca wszystkich z areny kończąc walkę. Blokujemy.

o   Lightening Aspects po zabiciu wybuchają – staramy się do nich nie podchodzić.


·        Przy 30% po zabiciu Lightening Aspects, boss przywołuje 2 ściany piorunów i Atronachy, od tego poziomu trzeba zabić bossa jak najszybciej.


·        Ustawiamy się za bossem (oprócz tanka), boss co jakiś czas używa stożkowego ataku który odrzuca, stojąc na krawędzi możemy spaść z areny i zginąć.